Oto Motor Yağı ve Filtresi

Yüksel Oto Yedek Parça, oto motor yağı ve filtresi nin satışını yapan Castrol Beylikdüzü Bayisi’ dir. Araç yağ filtresi satışı yapan firmamız aşağıdaki otomotiv markalarına uyumlu oto filtre satışını gerçekleştirmektedir.

Renault

Mercedes

Mitsubishi

Citroën

Daihatsu

Nissan

Opel

Skoda

Subaru

Hyundai

Fiat

BMW

Toyota

Ford

Suzuki

Kia

Volkswagen

Seat

Audi

Honda

Peugeot

Yağ filtresi motor yağında biriken tortuları süzerek devir daim yapan yağın motora temiz bir şekilde verilmesini sağlar. Araç yağ filtresi motora daha temiz bir motor yağının gitmesini sağlar. Ancak motor yağ filtresi zamanla biriktirdiği kir ve tortular nedeniyle kirlenir ve bir süre sonra motora giden yağı temizleme kapasitesi düşer. Buna bağlı olarak aracın performansı ve motor parçalarının dayanıklılığı da düşmektedir. Bu sebeple yağ filtrelerinin belirli aralıklarla değiştirilmesi önemlidir. Temizlenmeyen motor yağında biriken kir ve tortular otomobil motorunun parçalarında kalıcı ve yüksek maliyetli hasarların oluşmasına neden olur. Motor yağında biriken kir ve tortular sürtünmenin artmasına neden olur. Kolay bir şekilde çalışmayan motor fazladan enerji harcayarak otomobilin genel performansını düşürür. Araba yağ filtresi değişimi otomobilin performansını optimum seviyede sürdürmesi için gerekli bir işlemdir. Oto yağ filtresi değişimi için gerekli olan periyotları araç üreticileri belirlemektedir. Araç periyodik bakım aralıklarında yağ filtresi değiştirilmelidir.

Castrol Motor Yağları Yetkili Satıcısı olan Yüksel Oto Yedek Parça; orijinal oto yedek parçaları, araç motor yağları ve oto yağ filtreleri satışını yapmaktadır. Firmamız Büyükçekmece Beykent Sanayi Sitesi’nde yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.